Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Centrum Masaż sp. z o.o.
Average rating:  
 4 reviews
 by maja
Pomoglo w kryzysie!

Pan Michal Kotra zostal mi polecony po sesji jogi ktora skonczyla sie bolem kregoslupa. Masaz mial na celu rozluznienie kregoslupa i chwala bogu pomoglo!! i bol zmalal i moglam chodzic. Goraco polecam

 by Karolina
Polecam

W 100% polecam. Masaże zawsze pomagały. Stawiały mnie na nogi nawet gdy nie mogłam chodzić z powodu przykurczu mięśni. Michał jest godnym zaufania i profesjonalnym masażystą. Dla zdrowia i dla relaksu polecam każdemu.

 by Agnieszka
Masaż biurowy

Masaż i konsultacje w naszym biurze to świetne rozwiązanie. Pracownicy zadowoleni, skończyło się narzekanie i mrowienie pleców.

Gorąco polecam

Dyrektor HR

 by Renata

Pan Michał jest świetnym masażystą, potrafi zawsze pomóc i ulżyć w cierpieniu spowodowanym bólem pleców. Pełna kompetencja, potrafi dostosować się do grafiku klienta więc zawsze znajdzie się czas na masaż. Naprawdę polecam!

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Marta

  Polecam, masaż super. Indywidualne podejście, czysto i chigienicznie.

 2. Krystyna

  Pan Michał masuje nas już 4 lata, jesteśmy z córką bardzo zadowolone. Korzystamy regularnie raz w tygodniu z masażu leczniczego lub relaksacyjnego w Krakowie z dojazdem do domu. Polecam wszystkim.

 3. Łukasz

  Gorąco polecam. Masaż super, zawsze punktualnie. Najlepsze usługi masażu z jakich korzystałem.

 4. Katarzyna i Jan

  Co tu wiele pisać mamy z mężem prace biurową i masaże nam bardzo pomagają, zniwelować napięcia oraz bóle karku, rąk i pleców a u męża ból nóg i lędźwi.
  Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy Pana Michała!!!

 5. Marek

  Polecam, wszystko ok i profesjonalnie.

 6. Kinga

  Korzystam regularnie i czuje dużą poprawe. Profesjonalnie POLECAM

 7. Ewa

  Jestem b. wdzięczna panu Michałowi za jego zabiegi, za ulgę, jakiej za każdym razem doznaję. B. sobie cenię odpowiedzialność, słowność i magiczny dotyk, dzięki któremu p. Michał wyłapuje najbardziej pokurczone mięśnie i jej rozmasowuje. Regularne korzystanie z umiejętności p. Michała utrzymuje mnie w dobrej kondycji, a gdy mimo to z racji wieku lub niewłaściwego korzystania z ciała coś „wyskoczy” to mam ten spokój, że dłużej niż sześć dni na ratunek czekać nie będę. I tak już od czterech lat mogę liczyć na pana Michała.

Dodaj komentarz