1. Jak przygotować się do masażu?

Najlepiej bezpośrednio przed masażem nie spożywać ciężkostrawnych posiłków ( przynajmniej 1 godzinę ). Wygospodarować sobie trochę czasu przed, jak i po masażu aby organizm spokojnie miał czas na powrót do równowagi. Myślę, że w dzisiejszych czasach nie trzeba tego mówić, ale codzienna higiena jest wskazana.

2. Jak często należy korzystać z masażu?

Częstotliwość jest uzależniona indywidualnie od efektu jaki chcemy osiągnąć. Najlepszy rezultat leczniczy oraz relaksacyjny uzyskamy korzystając regularnie, np. jeden raz na tydzień lub w serii np. 10 masaży rozbitych na dwa tygodnie a następnie podtrzymanie efektu systematycznie.

3. Czy do masażu trzeba się rozbierać?

Poza masażem biurowym, który wykonujemy przez ubranie, do reszty masaży należy odsłonić części ciała objęte masażem. W praktyce najczęściej wygląda to następująco:

osoba masowana pozostaje w bieliźnie i przykryta jest ręcznikiem, masażysta odsłania partię ciała, którą masuje lub na której przeprowadza diagnostykę.

4. Czy muszę zabrać coś ze sobą na masaż?

Zapewniamy przygotowane stanowisko do masażu, czyli: zdezynfekowany stół do masażu, jednorazowe prześcieradła i podkłady pod twarz oraz ręcznik do przykrycia. Jeśli posiadasz opis badań (rentgen, tomograf, rezonans) najlepiej prześlij nam wcześniej mailem lub przynieś ze sobą, na pewno przy masażu leczniczym będzie pomocny.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka