Michał Kotra

Terapeuta manualny tkanek miękkich/ masażysta 

Michal Kotra

Zawodową  przygodę z ludzkim ciałem, zacząłem w krakowskim  gabinecie SPA w 2014 roku. Wykonywałem głównie masaże lecznicze, sportowe  i relaksacyjne. Wybierając szkolenia i kursy, ukierunkowałem się na prace  z osobami, które zgłaszały się z dolegliwościami bólowymi.

Aktualnie współpracuje z  dorosłymi  i sportowcami. W swojej praktyce gabinetowej, patrzę i pracuje w oparciu o triade zdrowia. Takie spojrzenie, pozwala holistycznie wesprzeć organizm a co za tymi idzie poprawić zdolności regeneracyjne i zlikwidować dolegliwości bólowe. W zależności od potrzeby pracuje z układem mięśniowo – powięziowym, wisceralnie (brzuch i narządy wewnętrzne) oraz emocjami i mentalem. Pomagam osobą ze świeżymi i przewlekłymi dolegliwościami bólowymi,  poprawiam możliwości regeneracyjne organizmu .  Wykonuje diagnostykę by trafnie określić przyczynę problemu.

Uważam że szeroko pojęte zdrowie i dobra kondycja  organizmu fizycznego i psychicznego to proces. Uświadamiam i edukuje, tak żebyś mógł brać udział w tym procesie i świadomie zmieniał patologiczne nawyki.

Na co dzień lubię prostą aktywność fizyczną. Interesuje się fizjologią człowieka, przedsiębiorczością i rozwojem osobistym. W życiu codziennym, kieruje energie tylko  na rzeczy na które mam wpływ. Do zobaczenia w gabinecie!

Zajmuję się pracą z ludzkim ciałem od 2015 roku. Pomagam pozbyć się uciążliwego bólu oraz obrzęków. Dużo pracuję nad poprawą wyglądu poprzez bańkę chińską. 

Barbara

Terapeutka manualna tkanek miękkich/ masażystka 

Anna Markowska

Masażystka

Masażystka z wykształcenia i zamiłowania. Z pasją i oddaniem wykorzystująca zdobytą wiedzę o masażach świata, by nieść ulgę w bólu fizycznym i ukojenie dla umysłu