MASAŻ BIUROWY (WORK-SITE)

Chcesz zwiększyć satysfakcję i efektywność pracowników?  Zapewnij przerwę w pracy korzystną dla wszystkich. Skutecznie rozprawimy się z dolegliwościami typowymi dla pracy siedzącej!

Czym jest masaż biurowy?

Jest to zabieg leczniczo-relaksacyjny wykonywany na specjalnym krześle, trwa 15-20 minut. Zapewnia masowanej osobie wygodną, zdrową pozycję, jego celem jest rozluźnie układu mięśniowego. Masaż biurowy nie narusza prywatności i komfortu późniejszej pracy, wykonywany jest przez ubranie – bez użycia środka poślizgowego (oliwki czy talku). Masaż typu work-site wykonywany jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych masażystów.

masaż work-site biurowy z dojazdem
masaż w biurze zalety

Kto skorzysta z masażu biurowego?

Masaż biurowy jest kombinacją technik koncentrujących się na rozluźnieniu mięśni karku, ramion, kończyn górnych, dłoni oraz pleców. Jego celem jest korekta napięcia, kształtowanego na co dzień przez czynniki środowiskowe. Skorzystają z niego osoby wykonujące pracę siedzącą: przy komputerze, prowadzące samochód i pracujące w innej wymuszonej pozycji ciała. Skutkiem tego masażu jest poprawienie napięcia mięśni szyi i obręczy barkowej, a dzięki temu – usunięcie dyskomfortu.

Korzyści z masażu biurowego

  • Zmniejsza lub całkowicie niweluje dolegliwości bólowe okolicy pleców karku, ramion i rąk
  • Zwiększa koncentrację i efektywność pracy
  • Rozluźnienia spięte, bolesne mięśnie
  • Optymalizuje i poprawia jakość snu, a przez to regenerację
  • Zmniejsza tendencje do przebywania na zwolnieniach lekarskich
  • Wzmacnia wizerunek firmy, zwiększając także satysfakcję z pracy i jakość życia.
masaż w miejscu pracy na eventach
masaż w biurze

Gdzie wykonuje się masaż biurowy?

Masaż typu work-site realizowany jest u Klienta, w Państwa firmie. Najczęściej praktykuje się go podczas przerwy, według określonej, wcześniej ustalonej listy. Krzesło do masażu nie zajmuje dużo miejsca, może być ustawione w pokoju biurowym, sali konferencyjnej, pomieszczeniu relaksu, holu lub innym pomieszczeniu, którym dysponuje firma. Istnieje również możliwość wykonywania zabiegu w gabinecie masażu w Krakowie.

Jak często korzystać z masażu biurowego?

Częstotliwość masaży dobieramy indywidualnie. Najlepsze działanie profilaktyczno – lecznicze osiągniemy zabiegami minimum raz w tygodniu. Pojedynczy masaż biurowy trwa ok. 15-20 minut.

krzesło do masażu biurowego

Z oferty Centrum Masaż korzystać można na terenie Krakowa, Katowic, Rzeszowa i Warszawy.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Po zapoznaniu się ze szczegółami, przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do Waszych potrzeb.